KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861222
nr 1286 1222
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 31x39cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:39:50
4/11 18:33:23